Білоруські силовики пригрозили "гуманно" застосовувати вогнепальну зброю до протестувальників

Протести в Білорусі тривають із 9 серпня

До білоруських учасників протесту, які чинять активний опір правоохоронним органам під час акцій протесту, може бути "гуманно" застосовано зброю. Про це заявив 16 жовтня начальник Головного управління із боротьби з оргзлочинністю і корупцією МВС Білорусі (ГУБОЗіК) Микола Карпенков в інтерв’ю білоруському "Агентству теленовостей".

Об этом сообщает Компромат РУ

Говорячи про протестувальників, він зазначив, що "справжніх мужиків, які люблять свою країну, там немає". Мітингувальників Карпенков порівняв з організованими злочинними групами з 90-х років, які хочуть на соціальних ліфтах із бандитів, раніше судимих людей, піднятися і стати або польовими командирами, або депутатами.

За словами глави ГУБОЗіК, якщо мітингувальники почнуть чинити активний опір, силовики змушені будуть застосувати зброю, щоб захистити громадян: "Ми, звичайно ж, гуманно застосуємо зброю до них, зокрема і вогнепальну".

У Білорусі із 9 серпня тривають масові акції протесту через фальсифікацію результатів голосування на виборах президента, на яких, за офіційними даними, переміг глава держави Олександр Лукашенко. Водночас альтернативні екзиполи демонстрували впевнену перемогу опозиційної кандидатки Світлани Тихановської.

Білоруські силовики жорстко розганяли мітингувальників. Вони застосовували світлошумові гранати, гумові кулі і водомети. За час протестів сотні людей дістали травми і поранення. За офіційними даними, загинуло четверо учасників мітингів.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/biloruski-siloviki-prigrozili-gumanno-zastosovuvati-vognepalnu-zbroju-do-protestujuchih-1523395.html”

Білорусь зброя протести в Білорусі