Заборона продажу шкарпеток: Шмигаль пояснив логіку дій влади під час січневого локдауну (Відео)

последние новости в Украине останні новини в Україні


Заборону на продаж шкарпеток і лампочок під час карантину у січні викликали подив та обурення українців. Громадяни назвали дії та рішення влади безглуздими та нелогічними.

Об этом сообщает Компромат СНГ

Усі заходи мають зменшити пересування людей і мінімізувати контакти між ними. Про це 13 січня повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду.

Чиновник зазначив, що на території держави не ввели комендантської години за прикладом Італії, Іспанії чи Португалії. Постійно працює увесь громадський транспорт, що є критичним питанням для функціонування країни. Обмеження стосуються роботи магазинів непродовольчих товарів. Керівник уряду вважає, що купівля саме таких товарів "збільшує мобільність населення".

Шмигаль додав, що наразі є значна кількість нарікань з боку громадян на незручності, але ці заходи мають вплинути на поширення COVID-19. Він зазначив, що аналогічним чином діяли й інші держави у Європі.

Раніше ASPI news повідомляло, що міністр охорони здоров’я Максим Степанов пояснив, що у заборонах влади була своя логіка. Також компанія "Лекхім" назвала вартість однієї дози китайської вакцини CoronaVac для українців.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/suspilstvo/zaborona-prodazhu-shkarpetok-shmigal-poyasniv-logiku-diy-vladi-pid-chas-sichnevogo”

Денис Шмигаль Карантин