Франківських студентів-нафтовиків чекають на провідних бурових підприємствах України (ФОТО)

У вівторок, 29 травня відбулась робоча зустріч директора Бурового управління “Укрбургаз”, випускника Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Андрія Дубика зі студентами вишу.

Проректор з науково-педагогічної діяльності, професор Максим Карпаш представив присутнім директора БУ “Укрбургаз” та зазначив, що студенти ІФНТУНГ мають широкі можливості для працевлаштування у провідних компаніях України, потрібно лише бажання вчитись та працювати.

Андрій Дубик розповів студентам про цілі та сфери діяльності, про підготовку висококваліфікованих фахівців, конкурентних на міжнародному ринку праці, можливість проходження практики та загалом працевлаштування студентів.

Окрім того, фахівець ознайомив студентів із перспективами модернізації бурових установок БУ “Укрбургазу”, що дозволить підвищити їхню швидкість буріння до 500-600 метрів на місяць з нинішніх 381. Також компанія планує закупити до 2020 року близько 20 нових бурових верстатів. Це свідчить про те, що БУ “Укрбургаз” потребуватиме більше молодих фахівців, які матимуть бажання вчитись, набиратись досвіду у провідних бурових тренерів зі США. Андрій Дубик зазначив, що 20% персоналу БУ “Укрбургазу” мають складати молоді фахівці, а студенти ІФНТУНГ – серед основних кандидатів, інформує прес-служба університету нафти й газу.

До слова, БУ “Укрбургаз” – найбільше бурове підприємство в Україні. До його складу входять 4 відділення бурових робіт, відділення технологічного транспорту та спецтехніки, які виконують повний спектр робіт з будівництва свердловин. На сьогодні компанія є серед основних потенційних роботодавців для студентів ІФНТУНГ.

dsc_9090
dsc_9089
dsc_9093_0
dsc_9085

Джерело статті: “http://www.galka.if.ua/frankivskih-studentiv-naftovikiv-chekayut-na-providnih-burovih-pidpriyemstvah-ukrayini-foto/”

Карпаш